niedziela, 5 marca 2017

Zapowiedź "Carpe diem" - Diane Rose [PATRONAT MEDIALNY KRAINA KSIĄŻKĄ ZWANA]
Tytuł: Carpe diem
Autor: Diane Rose
Wydawnictwo: Videograf
Data premiery: 28 marca 2017
Liczba stron: 368     Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, iż Kraina Książką Zwana obejmie swoim pierwszym patronatem medialnym debiutancką powieść Diane Rose - Carpe diem!


Premiera już 28 marca 2017 roku!Opis:

     Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linią i spotyka się  ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem - szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak zanim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich przyjaciół i rodzinę. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej.  Nie myśli o miłości i związkach, uważa że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień, kiedy już się nie obudzi. Jednak pewnego dnia Rosalie poznaje kogoś, z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil...
Jesteście jej ciekawi? Mam nadzieję, że tak, bo to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier marca! Niebawem recenzja i wiele, wiele więcej!

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie :) Co prawda nie jest to idealnie moja tematyka, ale sądzę, że nawet taka osoba jak ja znajdzie w tej książce jakąś cenną myśl, wyniesie jakąś lekcję. Od dawna nie czytałam nic tego typu, więc z niecierpliwością czekam na premierę ^^ (Zwłaszcza że ta pozycja jest tak pięknie wydana) (wiem powinnam przestać oceniać książki po okładce)
  Pozdrawiam (i zapraszam, oddaję wszystkie szczere komentarze ^^)
  Czytam, piszę, recenzuję, polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele się o tej książce ostatnio pisze a i tematyka do mnie przemawia, więc pewnie się skuszę ja już książka trafi do pobliskiej biblioteki :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje patronatu :) Powieść na pewno przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa tej książki. Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...