Kontakt - współpraca

     Kraina Książką Zwana powstała 17 lutego 2016 roku. Do dnia dzisiejszego zaufało mi wielu autorów, wydawnictw i portali, o czym przeczytać można w zakładce "zaufali mi". Jestem osobą sumienną, rzetelnie wykonującą swoją pracę, która przede wszystkim jest moim hobby i zamiłowaniem.      Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje. Objęłam swoim patronatem medialnym wiele powieści, pisałam rekomendacje (w tym również na tylne okładki) i ambasadorowałam książkom (Przeczytacie o tym w zakładce "moje osiągnięcia"). Chętnie pomogę w promocji książki - zorganizuję kreatywne konkursy cieszące się szerokim zasięgiem, przeprowadzę wywiad lub akcję Book Tour.


     Jestem pomysłodawczynią i założycielką grupy ZNAMY-CZYTAMY.PL, w której co tydzień organizujemy tydzień autorskim innemu polskiemu autorowi, pomagając mu dotrzeć do nowych czytelników i zaprezentować swoją twórczość, jak i jego samego.
Zainteresowanych autorów serdecznie zapraszam do kontaktu!

    Chętnie podejmuję się organizacji wydarzeń czytelniczych. Do dnia dzisiejszego byłam współorganizatorką takich wydarzeń jak:


Kontakt ze mną możliwy poprzez e-mail:krainaksiazkazwana@gmail.comAdministruję fanpage dostępny tutaj:

Zapraszam również na Instagram:
Tak prezentuje się moje logo:


Pozdrawiam,

Daria Skiba

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...