Wyzwania czytelnicze

W tym miejscu pragnę przedstawić Wam wyzwania czytelnicze, w których biorę udział. Chętnych w każdej chwili zapraszam do dołączenia! :)

Dziecięce poczytania Bonusowe, to wyzwanie, które prowadzę ja! Wystartowało 1 czerwca i jeśli tylko czytasz książki, w których pojawia się motyw dziecka - zapraszam! W każdej chwili można do nas dołączyć!Łów - słów - to wyzwanie, to dopiero wyzwanie! Martucha180 jak już coś wymyśli, to nie ma mocnych. Jej zabawa literkami zaczyna udzielać się i nam! Łowimy wybrane słowa w swoich tytułach i walczymy!Grunt to okładka - Sylwia z nieperfekcyjnie.pl stawia na okładki! Też tak macie? Ja mam! I Zapraszam ;)"Pod hasłem" - to wyzwanie u Ejotka z bloga Ejotkowe postrzeganie świata. Co miesiąc inne ciekawe hasło!

Olimpiada czytelnicza - to wyzwanie, które do końca grudnia prowadzi Pośredniczkaa. O co chodzi? To proste, należy przeczytać jak największą ilość stron ;)Czytam, bo polskie - tak jak w nazwie, czytamy książki polskich autorów! ;)

2w1 (Cztery pory roku + Gra w kolory) - szukamy okładek jak w tytule ;)


Czytamy powieści obyczajowe - no bo kto ich nie lubi? Mam nadzieję, że i w tym wyzwaniu się odnajdę, a Was serdecznie zapraszam ;)

Czytam ile chcę - tym razem wyzwanie roczne u Książko Miłości Moja ;)Czytamy Nowości - mamy pół roku od dnia premiery na przeczytanie książki. Damy radę? Damy!Powrót do dzieciństwa - literatura dziecięca czas start ;)

3 komentarze:

 1. Kochana, dziękuję za zareklamowanie mojego wyzwania. Tylko ten adres się nie zgadza, bo jestem nieperfekcyjnie.pl, a nie nieprzeczytane.pl ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie! A może będziesz kiedyś tam pracować? ;) Już zmieniam ;*

   Usuń
 2. Sporo Kochana ;) Sama pewnie wezmę udział w części z nich ;)

  OdpowiedzUsuń
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...