niedziela, 2 października 2016

WYNIKI KONKURSU "Uratuj mnie - muzyką"

Kochani,

    
     Przede wszystkim dziękuję każdemu, kto podzielił się ze mną swoją piosenką. Wszystkie utwory były fantastyczne, jeden lepszy od drugiego. Konkurs toczył się na bardzo wysokim poziomie, a dzięki Wam stworzyłam sobie ciekawą playlistę! Udało Wam się nawet trafić w jedne z ulubionych utworów, a także w te, których aktualnie namiętnie słucham.


     Wybór był bardzo ciężki. Najpierw odrzuciłam wszystkie te nagrania, które nie do końca podpasowały Lenie (lubi tańczyć, ale nie przy każdej piosence!). Tym sposobem zostało nam 15 utworów! Długi czas spędziłam na przesłuchiwaniu ich w kółko, z głośników, przez słuchawki, głośni, cicho... Jeden utwór okazał się wyjątkowy pod każdym względem.
     Ten utwór wywołał na mojej skórze przyjemne ciarki. Porwał Lenę do tańca, a mi zapadł w sercu. Cały czas nucę jego melodię pod nosem. Nie znałam tej piosenki i pierwszy raz spotkałam się z Robem Thomsonem, jednak dzięki temu utworowi chętnie poznam pozostałe nagrania. Bardzo dziękuję za podzielenie się ze mną tą muzyką!

     Nagrodę w postaci książki "Uratuj mnie" - Anny Bellon, wygrywa:

Daniela Dziedzic

Serdecznie gratuluję :) Pani Danielo bardzo dziękuję za podzielenie się ze mną tą piękną piosenką. Proszę o przesłanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej na fanpage lub na maila krainaksiazkazwana@gmail.com 
Jeżeli zwyciężczyni nie skontaktuje się ze mną w ciągu trzech dni, to zgodnie z regulaminem wyłonię nowego zwycięzcę.


Pozdrawiam serdecznie,
Daria

11 komentarzy:

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...