wtorek, 19 lipca 2016

W obiektywie: "Jak powietrze" - Agata Czykierda-Grabowska [miniFOTORELACJA + cytaty]

"Jak powietrze" - Agata Czykierda - Grabowska
     Kochani, dziś inaczej niż zazwyczaj. Pragnę Wam przedstawić kilka cytatów, które mam nadzieję, zachęcą Was do przeczytania tej książki. Pełna recenzja powieści znajduje się pod linkiem: Recenzja "Jak powietrze". Tłem do zdjęć są krajobrazy Irlandii, gdzie aktualnie przebywam.

Zrozumiał, że przebywanie z kimś, kto cię akceptuje, kto dzieli z Tobą wspomnienia albo pasje, to prawdziwy klucz do szczęścia.Tak długo był nikim, tak długo był niewidzialny, ale ona go dostrzegła. Zobaczyła go tak samo, jak on zobaczył ją.Niektórych rzeczy nie da się ująć w konkretne ramy, wpisać do szeregu lub przypiąć im metki.Była jego lekarstwem na samotność i straszne wspomnienia. W niej miał przyjaciółkę i powierniczkę. Jej ofiarował całego siebie i wszystko, co miał. Jej pozwolił wejść do swojej małej rodziny. Wybrał ją.Wszystko co nas otacza, przepełnione jest uczuciami. Tymi złymi i tymi dobrymi, które potrafią ogrzać serce i dać nadzieję, ale też wpędzić w rozpacz. Obiecała mi, że jej uczucie nigdy mnie nie opuści...


Jeśli dwoje ludzi szczerze się kocha, to nic nie może im stanąć na drodze.To jak, jesteście ciekawi? Wszystkim chętnym przypominam o trwających konkursach!

1. Czas do 20 lipca (premiera!!!) do godziny 23.59.
Zadanie konkursowe:
Jakie miejsce do czytania jest dla Was jak powietrze? Można to miejsce opisać, narysować, przesłać zdjęcie i krótko napisać, dlaczego akurat to. Forma dowolna, liczę na kreatywność!
Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod postem w tym linku: KONKURS #1

2. Czas do 21 lipca do godziny 23.59
Zadanie konkursowe:
Podziel się ze mną swoją historią. Może być zabawna, wzruszająca, wyciskająca łzy, albo wywołująca szczery uśmiech! Ważne jest to, żeby w konsekwencji miała wpływ na to, co w Waszym życiu działo się później. Wystarczy kilka zdań, nie wymagam esejów ;)
Tutaj warto powalczyć, ponieważ na chwilę obecną zgłosiło się dopiero 6 osób! ;) Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod postem w tym linku: KONKURS #2

3. Czas do 21 lipca do godziny 23.59 

Zadanie? Nic trudnego! Wystarczy polubić stronę Kraina Książką Zwana, udostępnić post konkursowy, zaprosić kilku znajomych i zgłosić się w komentarzu. Wszystko pod postem w tym linku: KONKURS #3
 

14 komentarzy:

 1. Pisałam to wcześniej i napiszę kolejny raz: mam wielką ochotę na tę książkę. Kusisz mnie i kusisz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz jeszcze bardziej wiem, że muszę koniecznie przeczytać tę książkę :D Może wezmę udział w konkursach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne widoki i świetnie zapowiadająca się historia. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe fotografie. Cudownie je zgrałaś z lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia bardzo fajne - troszkę skojarzyły mi się z Krasnalem z Amelii :D Ale widokó zazdroszcze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam wielką ochotę przeczytać tę książkę. Cały czas się na nią napotykam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne zdjęcia! Zwłaszcza na tle wyjątkowych widoków Irlandii. <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdjęcia są przepiękne i mimowolnie również zachęcają do lektury. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cytaty zarówno jak zdjęcia są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniała oprawa graficzna - cudne zdjęcia, piękne widoki - pięknie tam macie, no i książka wpisała się zdecydowanie w ten klimat (okładka, bo samej książki nie czytałam) :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Podoba mi się taka fotograficzna recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Książka jest CUDOWNA :) i cytaty, które wybrałaś chwytają za serce :)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy!
Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na mojego bloga. Będzie mi jeszcze milej jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki temu wiem, co Wam się podoba i jaka jest Wasza opinia na dany temat. Pozostaw po sobie ślad, a na pewno Cię odwiedzę!
Pozdrawiam,
Daria

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...